YESPAPIN

03:31

  Witajcie czytelnicy! Dzisiaj Wam wyjaśnię co rozumiem przez słowo YESPAPIN. Rozumiem przez to ogólnie wszystko. Życie, pasje. Mogłabym wymieniać i wymieniać, ale pójdźmy do sedna. Założyłam bloga, bo po prostu stwierdziłam, że chcę go mieć. Robię to co chce, i się z tego cieszę! Mam wiele pasji, ale największą jest chyba blogowanie. Kocham rysować, pisać opowiadania, projektować i fotografować. Ale żadna z nich nie zastąpi mi blogowania. Na blogu mogę się wypisać, wyrazić swoje emocje. Powiedzieć co czuję. Rysowanie lub fotografia mi tego nie zastąpi! Pokochałam to odkąd napisałam pierwszy post! Myślałam, że to nie wypali. A jednak! Mam już trzydziestu obserwatorów, i liczę na więcej! Jest mało komentarzy, nie wiem dlaczego. Czy moje posty Was nie interesują? No cóż każdy ma swój gust, ale smutno mi z tego powodu troszkę.. Mam dla was kilka zdjęć jak rysuję nasze logo. Rysuję logo mojego bloga, potem robię zdjęcie! Moje pasje! Zapraszam na zdjęcia!

Można? Można! Zróbcie coś z niczego! Jak zauważyliście mam nowy, całkiem nowy szablon! Zrobiła mi go Aleksandra z bloga Alex Blog! Serdecznie polecam! Robi piękne szablony oraz wyglądy bloga! Na pasku macie link do niej! To by było na tyle w tym poście! Jeżeli chcecie więcej takich postów prosto z serca to piszcie! 
Kocham was! Paa! 

You Might Also Like

2 komentarze

 1. Na razie wygląda całkiem, całkiem :) Zobaczymy jak będzie w całości. Powrzucaj jeszcze kilka innych swoich rysunków. Mam nadzieję, że pasja do blogowania będzie trwała i trwała :)
  Pozdrawiam
  Randaksela
  Pudełko w piwnicy
  Zorza poranna

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny post zgadzam sie z kom powyżej :) Pozdrawiam http://sandrasaanderaablog.blogspot.gr

  OdpowiedzUsuń